Кадровий облік

Вартість послуги:    500.00 грн

 

В процесі своєї діяльності, практично кожне підприємство стикається з проблемою кадрового обліку та розрахунку заробітної плати. Як показує досвід - це питання є досить болючим для бізнесу, адже потребує глибоких знань не в одній галузі права та постійного моніторингу змін в законодавстві.

Щоб уникнути витрат пов'язаних з некоректним веденням кадрової документації, зниженням мотивації працівників у зв'язку з невчасною виплатою заробітної плати, ми пропонуємо звернутись в Центр бухгалтерських послуг Сальдо та замовити послугу "Кадровий облік".

Наші спеціалісти зроблять все необхідне, аби кадрові питання не заважали вам розвивати вашу справу, а узгоджений та відпрацьований механізм оплати праці лише сприяв покращенню результативності ваших працівників.

Надаючи послугу "Кадровий облік", ми виконуємо такі завдання:

  • Звіт ЄСВ + ДФ-1.
  • Розрахунок заробітної плати та податків (двічі в місяць).
  • Контроль сплати податків (двічі в місяць).
  • Формування табеля обліку робочого часу.
  • Кадрова документація.

Ми надаємо професійний аутсорсинг в сфері заробітної плати, який дозволить вам не стикатися з питаннями цивільного, адміністративного права стосовно найманих працівників. Ми сформуємо всю необхідну документацію щодо відпусток та виплат для вашого персоналу. Також надамо додаткові консультації. Перевагою Центру бухгалтерських послуг Сальдо є те, що ми працюємо з клієнтами по всій Україні та завжди перебуваємо на зв'язку.

Заощаджуйте свій час та кошти, звертайтесь до нас, адже співпраця з Центром бухгалтерських послуг Сальдо - це стабільно, ефективно та надійно.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Контактна особа

Контакти

Бухгалтерські послуги для ФОП та ТОВ - Центр Бухгалтерських Послуг "Сальдо"
(основний офіс)

Україна, Харківська, м.Харків, вул.Академіка Павлова, будинок 140-Г
  • +38 (099) 353-32-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги