Запитання : На що звернути увагу при виборі бухгалтерської аутсорсингової компанії?

В Україні аутсорсинг використовується переважно в фінансовій, кадровій, ІТ та юридичних структурах бізнесу. І одним із найпопулярніших є формат роботи компаній, що надають послуги бухгалтерського аутсорсингу. Як вибрати бухгалтерську аутсорсингову компанію, щоб привести документацію та звітність своєю компанії в порядок, а не кусати потім лікті?

При виборі аутсорсингової компанії варто звернути увагу на:

  • Спеціалізація. Не настільки важливо як давно створена компанія, важливіше чи спеціалізується вона на потрібних вам бухгалтерських послугах. Іноді такі послуги надають фінансові, юридичні та консалтингові фірми. 
  • Кадри. Велику роль відіграє освіта та рівень знань спеціалістів. Не менш важливо, щоб працівники постійно підвищували свої знання в певній галузі і проходили відповідну атестацію.
  • Персональний головний бухгалтер. Дуже важливо, щоб штат компанії був достатньо великим, але не менш важливим є можливість закріпити за вашою компанією одного головного бухгалтера.
  • Страхування відповідальності. Компанії, які страхують свою відповідальність в пріоритеті, адже вони страхують вас від ризиків бухгалтерських помилок. В такому випадку ви зможете пред'явити страховий поліс, який покриє штраф чи інші збитки, які виникли з вини бухгалтера.

Всіх цих вимоги дотримується і відповідає їх Центр Бухгалтерських Послуг “Сальдо”! У нас працюють кваліфіковані працівники, які завжди раді працювати з вами! 

 
 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші питання підприємства

 

Контактна особа

Контакти

Бухгалтерські послуги для ФОП та ТОВ - Центр Бухгалтерських Послуг "Сальдо"
(основний офіс)

Україна, Харківська, м.Харків, вул.Академіка Павлова, будинок 140-Г
  • +38 (099) 353-32-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги