Про компанію

В Центрі Бухгалтерських послуг “Сальдо” працюють кваліфіковані спеціалісти в області бухгалтерії та фінансової звітності, які відповідально ставляться до своєї роботи. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, адже це головна стратегія Центру Бухгалтерських Послуг “Сальдо”. Наші працівники готові до вирішення ваших бухгалтерських проблем, тим більше, що вони знають як їх вирішувати. А ви тим часом можете приділити потрібну увагу іншим сферам діяльності вашої фірми.

Центр Бухгалтерських Послуг “Сальдо” надає підтримку малому та середньому бізнесу, надаючи такі послуги як:

  • “Бухгалтерський супровід IT-компаній “під ключ””. Бухгалтерський облік в ІТ-компаніях має ряд специфічних ознак, що безпосередньо впливає на успішність провадження господарської діяльності. З усіма ними ми допоможемо Вам допомогти. 
  • “Консультація бухгалтера”. Зверніться до нас і ви отримаєте професійну консультацію, адже наші працівники слідкують за змінами у законодавстві та знають про всі нововведення.
  • "Бухгалтер на годину". Замовляючи цю послугу, ви сплачуєте лише час затрачений на вирішення поставленого завдання, а не абонплату за місяць.
  •  "Кадровий облік". Допоможе уникнути витрат пов'язаних з некоректним веденням кадрової документації, зниженням мотивації працівників у зв'язку з несвоєчасною виплатою заробітної плати.
  •  "Реєстрація ФОП (відкриття ФОП)". Ми знаємо, як не просто розібратись в нормативній та законодавчій базі, не маючи значного досвіду у веденні підприємницької діяльності, тому станемо професійним партнером для відкриття власної справи. 
  • "Закриття ФОП. Припинення діяльності ФОП". Незалежно від того, до якої системи оподаткування відноситься ваше підприємство, ми допоможемо вам оформити всі необхідні для закриття документи. 
  • “Бухгалтерський супровід ТОВ”. Надаємо бухгалтерські послуги Товариствам з обмеженою відповідальністю як на загальній системі оподаткування, так і на єдиному податку.
  • "Бухгалтерський супровід для ФОП 1-3 група єдиного податку". Обравши дану послугу, ви отримуєте комплекс заходів, який передбачений при веденні тої чи іншої групи ФОП.

Головним завданням Центру Бухгалтерських Послуг “Сальдо” є правильне ведення бухгалтерських справ та фінансової звітності. Для цього ми постійно доповнюємо спектр послуг, щоб відповідати реаліям сьогодення. Також наші працівники постійно покращують свій рівень знань та стежать за змінами в законодавстві, щоб кваліфіковано та професійно надавати потрібні вам бухгалтерські послуги.

 
 

Контактна особа

Контакти

Бухгалтерські послуги для ФОП та ТОВ - Центр Бухгалтерських Послуг "Сальдо"
(основний офіс)

Україна, Харківська, м.Харків, вул.Академіка Павлова, будинок 140-Г
  • +38 (099) 353-32-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги